Get Adobe Flash player

O pracowni

Pracownia powstała z namiętnej pasji  do ceramiki oraz  wielkiej  wiary w spełnianie marzeń. Pracownia wyposażona  jest w nowoczesny piec elektryczny do wypalania ceramiki, koło garncarskie. Znajdują się tu potrzebne materiały: różne rodzaje gliny, szkliwa,  potrzebne narzędzia pomocnicze. Służę swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pracownia jest miejscem , gdzie miło  można spędzić czas, nauczyć się lepienia w glinie, stworzyć wyjątkowe przedmioty , z których każdy ma swoją duszę. Praca  przy tworzeniu ceramiki jest wspaniałą okazją, by połączyć  radość tworzenia  i głęboki relaks.  Pozwala na uwolnienie twórcy, który w Tobie śpi. Wyjątkowa  atmosfera pracowni   pozwoli na odprężenie i naładowanie się pozytywną energią, pozwoli na oddech od codziennych stresów i obowiązków.

 

Serdecznie zapraszam osoby, które jeszcze nie miały okazji spróbować swoich możliwości w lepieniu z gliny  jak i osoby, które już lepią i szukają pracowni, gdzie mogą dalej realizować swoje twórcze wizje.

Tutaj możesz spełnić się twórczo, odnaleźć swoja pasję, otoczyć się pięknymi przedmiotami wykonanymi własnoręcznie.

W pracowni wykonuję  przeróżne  przedmioty, które  podkreślają  wyjątkowy  klimat  Twojego mieszkania, domu, tarasu, ogrodu Unikatowa forma  przyciąga oko, faktura pobudza  zmysły, kolor dostarcza radości patrzenia.  Rzeźby, anioły, lampiony, ozdobne misy,  patery, kinkiety, lampy, donice, wazy, wazony, dzbany i wiele innych rzeczy, które mogą stać się również wyjątkowym upominkiem.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia  galerii moich prac.

Swoją pasją dzielę się z innymi.

Organizuję warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

W pracowni organizuję „twórcze urodzinki” dla dzieci. Są to uroczystości urodzinowe dla dzieci połączone z warsztatami ceramicznymi. Takie urodzinki  pozostaną na długo w pamięci jako te wyjątkowe.

Oferuję prowadzenie  warsztatów ceramicznych  w szkołach i przedszkolach  oraz w innych instytucjach .